logo "Wygrasz więcej, gdy myślisz mniej" | Pan Puchacz | Technologia, Muzyka & Publicystyka

"Wygrasz więcej, gdy myślisz mniej"Jak myślisz ile informacji dziennie twój mózg wielkości niedużego kamulca przyswaja?
Setki? Nie. Tysiące? Też nie. Miliony?! Bingo Bango!
To dużo prawda? Do tego gdybyś miał rozmyślać nad każdą z tych informacji co najmniej 15 minuta okazałoby się, że masz debet u ekipy która ustawiła dobę na 24h.

Myślenie Ci przeszkadza, nie myśl bo to nie pomoże, chyba że w moim gnieździe, to co innego. Im bardziej rozmyślasz nad rzeczą niezależną od Ciebie tracisz czas, a ten surowiec w naszym wymiarze jest nieodzyskiwalny. Każdy z nas pamięta rzecz, nad którą, aż za bardzo rozmyślał w stylu co by było gdybym powiedział co innego, albo gdybym uśmiechnęła się do niego w tamtym momencie. Najśmieszniej jest wtedy kiedy z kimś piszesz, skypujesz, facebookujesz czytasz po raz dziesiąty konwersację i dochodzisz do wniosku, że kurcze mogłem napisać coś jeszcze i wysyłasz wiadomość zupełnie od czapy... miała wyjść konwersacja jak w dobrym filmie, a wyszło jak wyszło i okazuje się że lepiej było nie przykładać do tego tak dużej uwagi.

Obstawiam, że nie zwróciłeś uwagi na to, że tytuł wpisu jest w cudzysłowie, otóż to cytat z pewnej piosenki kultowego zespołu ruszaj, znajdź ją i przesłuchaj!
Share on Google Plus

About Pan Puchacz

Fanatyk wszystkiego co myśli binarnie. Nałogowy słuchacz muzyki, któy musi dzielić się prawie wszystkim co mu wpadnie do głowy

    Blogger Comment
    Facebook Comment