logo Ten moment spotka również Ciebie | Pan Puchacz | Technologia, Muzyka & Publicystyka

Ten moment spotka również Ciebie


W życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, że wstaje rano z łóżka, jeszcze zatopiony w inercji, patrzy przez okno, wzdycha i zadaje sobie pytanie "Co ja do cholery robię?!".


Tak, taka autorecenzja przychodzi zawsze. Czy tego chcesz czy nie. Jeśli odpowiednio do tego podejdziesz to wyjdzie Ci to na zdrowie i gwarantuję, że zrobisz taki upgrade swojego życia, że ludzie mogą Cię nie poznawać. ALE jeżeli przejdziesz obok tego obojętnie i stwierdzisz, że to tylko przelotne odczucie to nic z tego nie będziesz miał. ALBO kiedy popatrzysz na siebie i stwierdzisz, że jesteś zerem absolutnym i w sumie dobrze, że naukowcy nie zeszli nigdy poniżej -273, bo wiesz gdzie jest twoje dno. To szansa przebiegnie Ci koło nosa.

Kiedy nadejdzie ta chwila radzę Ci, abyś wyruszył w podróż do nowego ja. Nie lubie tego stwierdzenia "nowy ja" już wole bardziej wersje 2.0, wydaje mi się lepsza. Tak więc bierzesz się w graść i idziesz dalej, a potem jeszcze dalej.

Skoro zacząłeś czytać ten akapit to nie wiesz co znaczy wziąć się w garść. Otóż sprawa jest prosta jak wszystko na tym świecie, bieżesz kartkę, długopis i piszesz to jakich zmian chcesz dokonać. Chcesz otworzyć własną firmę? Zanotuj to. Chcesz przebiec maraton zapisz to! Im bardziej konkretne zadanie tym lepiej dla Ciebie. Pisz najstaranniej jak umiesz i powieś swoje wypociny w widocznym miejscu. Dalej już tylko realizuj. Można? Można!
Share on Google Plus

About Pan Puchacz

Fanatyk wszystkiego co myśli binarnie. Nałogowy słuchacz muzyki, któy musi dzielić się prawie wszystkim co mu wpadnie do głowy

    Blogger Comment
    Facebook Comment