logo Gold Pink nowy wariant Galaxy S6 Edge+ ! | Pan Puchacz | Technologia, Muzyka & Publicystyka

Gold Pink nowy wariant Galaxy S6 Edge+ !

Samsung nie lubi ciszy. Na premierę Galaxy S7 musimy poczekać jeszcze kwartał, to kawał czasu i oni o tym wiedzą. Żeby nie było za nudno, został wydany nowy wariant kolorystyczny Galaxy S6 Edge Plus i to nie byle jaki bo w kolorze Gold Pink (Złoty Róż)! Z czym Ci się kojarzy ten kolor? Na pewno z iPhone'em 6s, w sumie to dobrze, bo Gold Pink jest prawie taki sam jak Gold Rose. Po polsku te dwie nazwy oznaczają to samo Złoty Róż. Oto jak wygląda:

A Poniżej Porównanie iPhone 6s i Galaxy S6 Edge Plus
Niestety jest też smutna wiadomość. Galaxy S6 Edge Plus Gold Pink dostępny jest jedynie Chinach i jak na razie nie Samsung milczy w temacie wydania go na szerszy rynek. Jeśli bardzo Ci się spodobał możesz spróbować użyć potęgi Amazona, żeby go dorwać. 

To bardzo ciekawe, jak Samsung pogrywa sobie z Apple. Czekają na ich odważne ruchy i kopiują te, które się naprawdę sprawdziły. Trochę patrzą na nich jak na króliczki doświadczalne. Miejmy nadzieję, że nie wydadzą pokrowca z baterią, który wygląda jaki Quasimodo. Szkoda tylko, że Samsung wydaje takie ciekawostki na ograniczonym terytorium. Do Polski nie trafił też Galaxy S6 Active, czy Note 5, co jest co najmniej smutne. Jedno jest pewno na 100% trafi do nas Galaxy S7, miejmy nadzieję, że razem ze światową premierą.
Share on Google Plus

About Pan Puchacz

Fanatyk wszystkiego co myśli binarnie. Nałogowy słuchacz muzyki, któy musi dzielić się prawie wszystkim co mu wpadnie do głowy

    Blogger Comment
    Facebook Comment