logo Aplikacje ludzi produktywnych: Keep | Pan Puchacz | Technologia, Muzyka & Publicystyka

Aplikacje ludzi produktywnych: Keep
Keep to prosta aplikacja od Google’a służąca za notatnik. Oczywiście notatnik to zdecydowanie za mało powiedziane, ponieważ można w nim nie tylko notować, ale również listy zadań.
Oprawa graficzna to oczywiście wspaniały material design, któremu nie poświęcałem za dużo czasu, aż zobaczyłem film na YouTube od Google Design, który totalnie zmienił moje spojrzenie na temat. Jeśli interesujecie się designer choć w najmniejszym stopniu, powinniście tą produkcje obejrzeć, trwa tylko 6 minut, więc spokojnie nie zaburzy to waszego dnia.Keep wyróżnia się bogactwem kolorem. Samemu możesz wybrać jaki kolor będzie miała Twoja notatka. Nie ma to raczej żadnej poważnej funkcji, bo do kategoryzowania notatek służą tagi.
To na co warto zwrócić jeszcze uwagę to dzielenie się notkami z innymi, dzięki temu, że mamy do czynienia z apką od Google dodajemy kolejne osoby przez konto Google, które powiedzmy sobie szczerze ma prawie każdy. To jest dobry sposób  na domową listę zakupów, czy po prostu rzeczy do zrobienia, gdy pracujemy w jakiejś większej ekipie

Dlaczego Keep?

Na Google Play jest wiele narzędzi do notowania m. In. Evernote, który jest w tej dziedzinie gigantem. Jednak nie każdy potrzebuje takiego kombajnu, ponieważ nie będzie wykorzystywał 50% jego możliwości. Właśnie tu pojawia się Keep maksymalnie prosty, szalenie przydatny w codziennym życiu.


Share on Google Plus

About Pan Puchacz

Fanatyk wszystkiego co myśli binarnie. Nałogowy słuchacz muzyki, któy musi dzielić się prawie wszystkim co mu wpadnie do głowy

    Blogger Comment
    Facebook Comment